Trener biznesu Słupsk

Aby skutecznie rozwijać swoją działalność i mieć dobry kontakt ze wspólnikami, pracownikami oraz klientami, niezbędne jest utrzymywanie z nimi pozytywnych relacji. O te trudno czasami dbać, zwłaszcza gdy na co dzień pojawiają się nowe wyzwania i niełatwe sytuacje.

Jak sobie z tym radzić? Można się tego dowiedzieć podczas szkoleń I konsultacji ze mną. Jako doświadczony coach i trener biznesu w Słupsku pomagam przekuć nawet skomplikowane obowiązki w ekscytujące wyzwanie oraz drogę do sukcesu. Warto zgłosić się do mnie już dziś!

Można to zrobić poprzez formularz dostępny na stronie głównej lub po prostu napisać maila w tej sprawie: poczta@anetamatyjaszek.com.

W czym może pomóc trener biznesu?:

Ten, kto zarządza grupą ludzi i przydzielonymi im zadaniami, musi być przede wszystkim asertywny. Często zdarza się, że pewne osoby próbują wywierać wpływ na innych poprzez różne techniki lub wzbudzenie poczucia winy i manipulację. Jako coach i trener biznesu z wysokimi kwalifikacjami pomogę radzić sobie z takimi sytuacjami i nie dać sobą manipulować.

W sprawach zawodowych bardzo ważna jest komunikacja. Dzięki jasno wydawanym poleceniom oraz umiejętności argumentowania i słuchania czyichś racji można w wielu przypadkach uniknąć nieporozumień i konfliktów. Gdy już jednak do nich dochodzi, przydają się zdolności ich rozwiązywania, których również uczę jako trener biznesu. Z mojego wsparcia skorzystać możesz w Słupsku lub z dowolnego miejsca, gdyż oferuję również szkolenia online. To idealna propozycja zarówno dla osób zarządzających biznesem, jak i pracowników chcących odnaleźć się w środowisku pracy.

Co oferuję moim klientkom?

Celem przedsiębiorcy jest przede wszystkim rozwój swojego biznesu. Niezależnie od tego, czy to mała, czy duża firma, na sukces wpływają efekty jej pracy. Musi być ona wykonywana rzetelnie, terminowo i z zaangażowaniem. Aby było to możliwe, konieczny jest również rozwój osobisty, co dotyczy zarówno osób zarządzających, jak i pracowników.

Jestem coachem i trenerem biznesu, który od lat uczy, jak stworzyć w firmach warunki sprzyjające osiąganiu sukcesu. Moje szkolenia dotyczą asertywności, efektywnej komunikacji, umiejętności zarządzania, w tym zarządzania czasem oraz ustalania priorytetów. Dzięki temu każdy może znaleźć swoje miejsce w przestrzeni zawodowej, odczuwać satysfakcję z wykonywanych zadań i czuć się na tym polu spełnionym.

Zapraszam do współpracy ze mną – Anetą Matyjaszek – coachem i trenerem biznesu w Słupsku. Oferuję profesjonalną pomoc popartą doświadczeniem oraz kompetencjami, które wciąż doskonalę, aby jeszcze skuteczniej pomagać swoim klientom.