REGULAMIN OPINII

obowiązuje od 1.01.2023 r.

Niniejszy Regulamin zawiera informacje o sposobie pozyskiwania i weryfikowania opinii, rekomendacji klientów na temat współpracy oraz produktów/towarów i usług oferowanych w ramach sklepu internetowego na stronie https://anetamatyjaszek.com/sklep/ oraz towarów i usług otrzymanych bezpłatnie.

I. Definicje

 1. Sprzedający/właściciel sklepu – Pracownia Projektów Edukacyjnych Aneta Matyjaszek
 2. Media społecznościowe – profile, z których korzysta Aneta Matyjaszek
 3. Administrator strony – to jednocześnie właściciel sklepu
 4. Strona internetowa/strona – strona www znajdująca się pod adresem www.anetamatyjaszek.com
 5. Dni robocze – od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.

II. Sposób pozyskiwania opinii i rekomendacji

 1. Sprzedający/właściciel sklepu może zwrócić się do klienta, partnera z prośbą o wystawienie opinii lub rekomendacji po zakupie/ bezpłatnym otrzymaniu produktu lub usługi wraz z prośbą o zgodę na publikację. Klient może tego dokonać również z własnej inicjatywy.
 2. Opinie i rekomendacje mogą pochodzić zarówno z komentarzy w mediach społecznościowych, umieszczanych przy opisach produktów w sklepie, jak i z wiadomości e-mail.
 3. Opinie i rekomendacje przedstawiane na stronie www.anetamatyjaszek.com klienci umieszczają samodzielnie lub – na prośbę klienta lub za jego zgodą – umieszcza je Administrator strony przy opisie produktu (sekcja ‘Opinie’) oraz na podstronie “Opinie klientów’.
 4. Publikowane są wybrane i zweryfikowane rzetelne opinie, zarówno pozytywne, jak i negatywne.
 5. Obowiązuje zakaz zamieszczania ocen wulgarnych, nie odnoszących się bezpośrednio do produktu lub usługi oraz naruszających normy prawne, etyczne i zasady kultury.

III. Weryfikacja opinii

 1. Na stronie internetowej umieszczane są opinie i rekomendacje od osób, które były/są klientami lub partnerami.
 2. Weryfikacja odbywa się poprzez sprawdzenie, czy dana osoba, firma rzeczywiście zakupiła lub otrzymała bezpłatnie produkt/usługę na podstawie faktury, adresu e-mail lub innych danych identyfikujących.
 3. Klient w dowolnym momencie może zażądać usunięcia swojej opinii ze strony. Może to zrobić poprzez wiadomość email wysłaną na adres poczta@anetamatyjaszek.com
 4. Administrator strony zobowiązuje się ją usunąć w ciągu 7 dni roboczych od momentu uzyskania informacji.
 5. Zasady przetwarzanie danych niezbędnych do weryfikacji opinii określa Polityka prywatności.