Doradca zawodowy Słupsk

Wiele osób zmaga się z trudnościami związanymi z życiem zawodowym. Podczas gdy jedni nie mogą do końca się w nim odnaleźć, drudzy szukają wsparcia tylko w konkretnych obszarach, a jeszcze inni skutecznych sposobów, by szybko piąć się na szczyt. W każdym z tych przypadków przyda się moja pomoc. Jestem doradcą zawodowym, który świadczy swoje usługi w Słupsku i okolicach oraz oferuje sesje online. Dzięki mnie zaplanujesz swój rozwój zawodowy, podniesiesz poziom asertywności, umiejętności interpersonalnych, negocjacyjnych oraz w zakresie rozwiązywania konfliktów. Te kompetencje ułatwią Ci osiągnięcie sukcesu w pracy i rozwoju biznesu.

Czym zajmuje się doradca zawodowy?:

To specjalista, który doradza, jak zbudować karierę w oparciu o mocne strony, predyspozycje zawodowe i połączyć to z sytuacją na rynku pracy. Pomaga również znaleźć równowagę w wykonywaniu codziennych służbowych obowiązków. Niezależnie od zajmowanego stanowiska, każdy, kto współpracuje z ludźmi, powinien mieć wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne, czyli przede wszystkim zdolność do efektywnej komunikacji. Co więcej, przydadzą się również umiejętności argumentowania swoich racji oraz wypracowywania dobrych rozwiązań. Tego wszystkiego mogą nauczyć spotkania z doświadczonym doradcą zawodowym, takim jak ja, czyli Aneta Matyjaszek. Dzięki mojemu wsparciu każdy zyskuje kluczową wiedzę na temat tego, jak odnaleźć się w świecie biznesu i rozwijając siebie, osiągać również sukcesy zawodowe. W swojej praktyce łączę doradztwo z coachingiem.

Do kogo kieruję swoją ofertę?

W prowadzonych przez siebie działaniach skupiam się na wspieraniu kobiet pracujących na etacie, które mają dość, chcą pokonać wypalenie, zmienić pracę i zacząć żyć w zgodzie ze sobą. To im przede wszystkim pomagam łączyć życie osobiste z zawodowym, budować asertywność. Dzięki mnie wiele pań zdecydowało się na zmianę warunków pracy na lepsze, uwierzyło we własne siły i wreszcie odczuło satysfakcję z pełnionych przez siebie obowiązków, z nowej pracy lub własnego biznesu. Jako doradca zawodowy w Słupsku udzielam również wsparcia studentom w wyborze ich przyszłej ścieżki kariery.

Serdecznie zachęcam również do zapoznania się z moimi publikacjami, w których podpowiadam, jak przejść przez zmiany zawodowe z sukcesem. Każdą panią, która szuka profesjonalnego doradcy zawodowego w Słupsku, serdecznie zapraszam do współpracy. Zainteresowanym chętnie udzielę wsparcia w dążeniach do osobistych i biznesowych celów. Przy odpowiednim nastawieniu wszystko jest możliwe!