Coach kariery Słupsk

Możliwość wyboru wielu dróg zawodowych, kształcenia się oraz ofert pracy to szansa na znalezienie swojego miejsca w pracy i w biznesie. Jednocześnie dostępność tak wielu opcji utrudnia czasami podjęcie decyzji. Jak obrać odpowiedni kierunek swojej przyszłej drogi? Jak się do tego przygotować oraz czerpać satysfakcję? Na te wszystkie pytania razem z moimi klientkami szukam odpowiedzi jako doświadczony coach kariery w Słupsku. Nie tylko pomagam innym kobietom w wyborze dopasowanej do ich potrzeb i predyspozycji ścieżki zawodowej, lecz również podpowiadam, jak ją zmienić, jeśli podjęta w przeszłości decyzja okazała się błędna.

Zapraszam do kontaktu!

W czym specjalizuje się coach kariery?

Nie każdy potrafi samodzielnie odkryć kierunek zawodowy, w którym chciałby podążać i rozwijać swoje umiejętności. Czasami pomoc drugiej osoby, posiadającej odpowiednie kompetencje, by badać mocne strony i predyspozycje innych, może okazać się kluczowa. W tym już od lat specjalizuję się jako coach kariery. Nie tylko ułatwiam swoim klientkom dokonanie wyboru odpowiedniego dla nich kształcenia, drogi rozwoju pod kątem konkretnej przyszłej pracy, ale również wspieram kobiety, które po latach pracy przestają odczuwać satysfakcję i pragną spróbować czegoś innego. Udowadniam, że nigdy nie jest za późno na zmianę. Pomagam też odkrywać innym w sobie nowe zainteresowania i zdolności. To wszystko pozwala im poszerzyć własne horyzonty zawodowe i znajdować na każdym kroku kolejne możliwości do samorozwoju.

W jakim zakresie działam?

Jestem coachem kariery, który pomaga przejść przez zmiany zawodowe. Wspieram swoje klientki w drodze po lepszą pracę i życie. Pracuję przede wszystkim z kobietami pracującymi na etacie, które czują, że mają dość obecnej sytuacji, chcą pokonać wypalenie, zmienić pracę i pragną żyć w zgodzie ze sobą.

Osoby, które zgłaszają się do mnie, mogą pracować nad swoimi mocnymi stronami, określają swoją bieżącą sytuację i miejsce, gdzie chciałyby dojść w swoim życiu zawodowym. Zajmujemy się także umiejętnościami interpersonalnymi, bez których trudno dzisiaj wyobrazić sobie sukces w biznesie. Wypracowujemy odpowiednie rozwiązania w prowadzeniu negocjacji, zarządzaniu zespołem czy w ustalaniu celów i priorytetów osobistych i w obszarze prowadzonych w firmie działań. Do zadań coacha kariery należy także wsparcie w radzeniu sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym. To on jest często główną przyczyną ograniczeń, które hamują nasz rozwój osobisty i zawodowy.

Zadbaj o rozwój swojej kariery

W swojej pracy stosuję różnorodne techniki i narzędzia, w tym m.in. badanie profilu osobowości zawodowej – Insightful Profiler iP121. Za każdym razem dostosowuję je indywidualnie do klienta.

Świadczę swoje usługi w mieście Słupsk i okolicach, lecz prowadzę również sesje online. Każda kobieta, która chce coś zmienić w swoim zawodowym życiu, może więc skorzystać z mojego wsparcia niezależnie od miejsca zamieszkania.

Jestem świadoma, że wybór przyszłej kariery lub jej zmiana to odpowiedzialna i często niełatwa decyzja. Dzięki mnie nie musi być ona przypadkowa, lecz przemyślana i poparta predyspozycjami oraz pogłębioną analizą sytuacji.

Niech praca nie będzie tylko obowiązkiem, ale zapewnia też możliwości rozwoju, poczucie dumy i satysfakcję!