Kim jestem

Jestem certyfikowanym trenerem umiejętności psychospołecznych, dyplomowanym coachem i doradcą zawodowym. Pracując z klientami, dążę do integracji ich rozwoju zawodowego i osobistego, pomagam odnaleźć własną drogę i pracować W ZGODZIE ZE SOBĄ.

Szkolenia z umiejętności osobistych prowadzę od 2008 roku. Przez 11 lat pracowałam jako doradca życia małżeńskiego. Od 2002 r. realizuję różnorodne projekty dla uczniów, nauczycieli, osób bezrobotnych, pracowników, właścicieli małych firm oraz dla studentów. Obecnie prowadzę zajęcia na studiach na kierunku zarządzanie (zarządzanie czasem, ocenianie i motywowanie pracowników i zarządzanie różnorodnością).
Stale podnoszę swoje kwalifikacje. Spełnieniem marzeń było dla mnie m.in. zdobycie dyplomu coacha. Studia podyplomowe z tego tematu były jak brakujący element puzzli – doskonale uzupełniły moje umiejętności i wiedzę. Wzbogaciły też mój warsztat pracy i nauczyły dostrzegać siłę i potencjał klienta. Aktualnie zgłębiam tajniki analizy transakcyjnej i praktykuję ją w swoim życiu zawodowym.

Dlaczego wspieram kobiety po 40-tce?

  • bo sama doświadczyłam dyskryminacji;
  • ponieważ same kobiety nie wierzą, że zmiana zawodowa po 40. jest możliwa – ja mogę udowodnić, że jest inaczej!
  • bo nie zgadzam się na marnowanie możliwości, doświadczenia i kompetencji wspaniałych kobiet w imię ulegania stereotypom.

Od kiedy pamiętam rzeźbię w słowach. Obecnie piszę teksty do mediów społecznościowych Fundacji Kobieta Niezależna Kamili Rowińskiej. Prowadzę też blog „Jak zmienić pracę i zacząć żyć”https://jakzmienicprace.blogspot.com/

Najlepszy, według mnie, sposób spędzania czasu – to rozmowa z drugim człowiekiem.
Mieszkam z mężem i dziećmi niedaleko Słupska.
Moje ulubione miejsce: las.
Mój żywioł: ziemia i… ludzie.